Гаражні ворота у Львові
(068)104-888-9 (099)920-74-84
Львів
08:00 — 22:00

НАСТАВ ВЕРЕСЕНЬ, так що тепер настав час для обслуговування гаражних воріт.

 НАСТАВ ВЕРЕСЕНЬ, так що тепер настав час для обслуговування гаражних воріт.
писать admin Опубликовано в: Дата создания : 2016-10-07 Просмотров : 130 Комментарий : 0

Літні місяці пройшли, і у вересні вже тут. Знову в школу, короткий день, дерева змінюють колір - всі ознаки падіння, а це означає що зима вже не  далеко.  З цими подіями деякі завдання обслуговування ви самі можете виконати у вашому гаражі в цю пору року. Вони будуть займати всього кілька хвилин, але забезпечити правильну роботу ваших гаражніх воріт протягом всього осіннього сезону.

Літні місяці пройшли, і у вересні вже тут. Знову в школу, короткий день, дерева змінюють колір - всі ознаки падіння, а це означає що зима вже не далеко. цими подіями деякі завдання обслуговування ви самі можете виконати у вашому гаражі в цю пору року. Вони будуть займати всього кілька хвилин, але забезпечити правильну роботу ваших гаражніх воріт протягом всього осіннього сезону.

ЗМАСТІТЬ

  Пам'ятайте, що ваші двері гаража є найбільшим рухливим компонентом вашого будинку, тому вони заслуговують деякої обережності.   Використовуйте нафтову мастило.   З його допомогою можна змастити всі металеві частини, які вступають в контакт один з одним: ролики, петлі, пружинні системи. 

ПЕРЕВІРТЕ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ

  Як і багато пристроїв, вона ковзає наш погляд, що наш відкривання дверей гаража дистанційного керування і зовнішнього використання клавіатури батареї.   Якщо ви помітили, що ваш віддалений повільно, щоб відкрити або закрити двері, коли ви натискаєте на кнопку, прийшов час замінити батарею.   Якщо ви не впевнені, який акумулятор використовувати, перейти до цієї частини нашого сайту.

ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ РЕВЕРСУ БЕЗПЕКИ

  Якщо пристрій відкриття дверей була зроблена після 1993 року, у вас є дві системи, які захищають вас від нещасних випадків:  

  Перший механічний: з відкритими дверима, лежав шматок дерева, як 2 × 4, квартира на порозі дверей, потім опустити дверцята. Приходячи в контакті з деревиною, ваші двері повинна відновити свою діяльність. Якщо цього не відбудеться, увійти в контакт з фахівцем двері гаража відразу.  

По-друге, фотоелектричний: при опусканні двері, пройти ногу перед одним з блоків (поміщається близько 4 дюймів від землі на кожній стороні дверей). Двері повинні зупинити і повернути назад свій шлях. Якщо цього не відбудеться, ще раз, зверніться до експерта двері гаража.

ПЕРЕВІРТЕ ІНДИКАТОРИ

  Перевірте, ци лампочками відкривання дверей працюють. При необхідності, змінити їх. Увага: не всі дверні замки можуть використовувати компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ - в формі, як штопор). Хвилі, що випускаються цими лампами можуть заважати відкривання дверей.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ , ЩО ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ ПРАЦЮЄ ПРАВИЛЬНО

 До тих пір поки ми говоримо про висвітлення, зараз гарний час, щоб змінити програмування на будь-які таймери. Також перевірте і змінити, якщо це необхідно, ваші зовнішні лампочки навколо будинку - для вашої безпеки і безпеки ваших близьких. Як добре, буде потрібно якийсь час, щоб очистити від будь-яких павутину, пил або що-небудь, що може зменшити їх інтенсивність.

Тэги :

Похожие блоги по тегам

Оставить комментарий

Captcha